Spirotel

Spirotel®

Bütün bir laboratuar
Avucunuzun içinde

Spirotel_SX_WH_Week_Trend

Spirotel broşür Pdf

Dokunmatik ekranlı spirometre, Oksimetre® 3D Darbeli Oksimetre, Üçlü Hızlandırma ölçer, Belirtilerin Günlüğü.
Spirotel® evde bakım ve teletıp için ideal bir araçtır. reddot.png

Kompakt ve kullanımı kolay, evde tedavi edilmesi gereken her hasta için sadık bir dosttur.

Doktor ve hasta

Ev bakımı ve teletıp için idealdir.
Sezgisel arayüz ve elektronik günlüğü, hastanın testleri gerçekleştirmesine yardımcı olur. Web bağlantısını, USB ve Bluetooth teknolojilerini kullanarak sonuçların iletimi basittir.

İlaç Firmaları / Araştırma Kuruluşları


Maksimum donanım ve yazılım özelleştirme.
Spirotel®, halihazırda sayısız klinik araştırmalar için seçilmiştir ve araştırma organizasyonları ya da CRO'lar (Sözleşme Araştırma Örgütü) için de tasarlanmıştır. Anahtarın aşırı esnekliği yatıyor.
Bu sektöre enstrümanın mükemmel özelleştirilebilirliği büyük bir avantajdır, bu yüzden Spirotel®'in birçok şirket tarafından bir OEM (Orijinal Donanım Üreticisi) çözümü olarak benimsenmesi şaşırtıcı değildir.
Yirmi yıl önce kurulan MIR'ın deneyimi, Spirotel®'e yol açtı ve Spirotel®, CRO'ların ilaç firmalarına tüm anahtar test paketlerinin kalitesinin garanti edildiği anahtar teslimi bir paket sunabilmesini sağladı.

Nakledilen hastalar

Spirotel®'i çeşitli ülkeler ödemektedir
Akciğer veya ilik nakli yapılan hastalara uygulandı. Fransa'da Spirotel®, Sağlık Bakanlığı'nın akciğer nakli hastalarının izlenmesi için bir geri ödeme yapmasına izin veren tek cihazdır.
Spirotel® şu anda Fransa'daki hastaneler tarafından kullanılmaktadır: HEGP, Hp Foch, CC Marie-Lannelongue, Chu Bordeaux Haut-Lévêque, Hp Sainte Marguerite Marsilya, Grenoble Michalon Chu, Chu Toulouse.
Yeni organın reddedilmesinin erken belirtilerinden birinin, hava yollarının bir enfeksiyonu olan Bronikiolitler olduğu ve FEF25 / 75'in önemli bir azalmasına neden olduğu bilinmektedir.
Yüksek riskli hastalara ekonomik ve invaziv olmayan yararlı yardımdır.